Serwisy Medforum

Oferta pracy: Psychoterapeuta - Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej zatrudni: Psychoterapeutę

Oferujemy:

·   praca na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży;

·   pracę w młodym zespole;

·    warunki zatrudnienia do uzgodnienia;

· w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę pakiet socjalny;

·  możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia doświadczenia (możliwość urlopów szkoleniowych), udział w bezpłatnych szkoleniach.

Wymagania:

·   ukończone studnia wyższe kierunkowe;

·    psychoterapeuta certyfikowany lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu psychoterapeuty (zaświadczenie potwierdzające ukończenia min. 2 – roku studiów podyplomowych);

·  doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

·  umiejętność pracy w zespole;

· odpowiedzialność i praca zgodna z zasadami etyki zawodu;

·  samodzielność, profesjonalizm, zaangażowanie.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szpitala tel. (33) 828-40-40, [email protected], z sekcją kadr i płac tel. 33 828 40 48.

Specjalizacje:

  • psychoterapeuta

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: śląskie

Miejscowość: Bielsko-Biała

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!