Serwisy Medforum

Oferta pracy: Oferta pracy: Lekarz Psychiatra

(0)

Szczegóły

Rodzaj: Dam pracę

Opis stanowiska:

Oferta pracy: Lekarz Psychiatra

Firma: MedPirs

Lokalizacja: Bytom, Województwo Śląskie

MedPirs, firma w branży medycznej, poszukuje lekarza psychiatry do swojego zespołu. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług zdrowotnych, koncentrując się na zapewnieniu najwyższej jakości opieki psychicznej naszym pacjentom.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych u pacjentów.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów leczenia.
  • Udział w programach edukacyjnych i szkoleniowych.

Wymagania:

  • Ukończone studia medyczne oraz specjalizacja z psychiatrii.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole.
  • Nowoczesne wyposażenie i komfortowe warunki pracy.
  • elastyczny grafik, minimum 1 raz w miesiącu, mile widziane wizyty online.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV lub o telefon pod nr +48 570 522 223

Wynagrodzenie: 70% od pacjenta

Specjalizacje:

  • psychiatria

Informacje o miejscu pracy

Kraj: Polska

Województwo: śląskie

Miejscowość: Bytom

Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Serwis EdukacjaMedyczna.pl jest miejscem TYLKO dla LEKARZY.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć wypełniając formularz rejestracji.

Jeśli posiadasz już swoje konto, zaloguj się używając poniższego formularza.

Serwis EdukacjaMedyczna.pl dla lekarzy to:
  • Największa baza szkoleń i testów online
  • Kalendarz konferencji
  • Forum
  • Punkty edukacyjne izb lekarskich

Zarejestruj się już teraz i korzystaj z dodatkowych opcji w naszym serwisie!